Gemeenteraad

Roosendaalse lijst

Fractie informatie

Logo van Roosendaalse lijst
Aantal zetels op 31-12-2018
8

Leden

Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Peter Raijmaekers Peter Raijmaekers (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Fractielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Kees Hoendervangers Kees Hoendervangers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Cees Janssen Cees Janssen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ronald Niehot Ronald Niehot (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Inge Raaijmakers Inge Raaijmakers (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Pieter de Graeff Pieter de Graeff (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Marco Schillemans Marco Schillemans (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

VLP

Fractie informatie

Logo van VLP
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Evelien van der Star Evelien van der Star (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard van Zalinge Gerard van Zalinge (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van John Hertogh John Hertogh (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Fractielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Kees Verstraten Kees Verstraten (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard Boons Gerard Boons (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Marlon Frijters Marlon Frijters (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Rogier Verhoeven Rogier Verhoeven (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Sebastiaan Hamans Sebastiaan Hamans (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Roger van Nassau Roger van Nassau (Fractielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Robert Breedveld Robert Breedveld (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Mustafa Aygün Mustafa Aygün (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Ad Mol Ad Mol (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sandra van den Nieuwenhof Sandra van den Nieuwenhof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Nicole Roeken Nicole Roeken (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jacqueline van Ginkel Jacqueline van Ginkel (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sjaak van de Vrede Sjaak van de Vrede (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Groenlinks

Fractie informatie

Logo van Groenlinks
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Naima El Azzouzi Naima El Azzouzi (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annette Gepkens Annette Gepkens (Fractielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Christian Villée Christian Villée (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Nick Klaver Nick Klaver (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Wendy Beens Wendy Beens (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marion Heessels Marion Heessels (Fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Adriënne Maas Adriënne Maas (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Ada Oudhof Ada Oudhof (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Marcel van der Aa Marcel van der Aa (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Mike van Heumen Mike van Heumen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bernd Missal Bernd Missal (Raadslid) tot 28-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Karim Ahlalouch Karim Ahlalouch (Fractielid) vanaf 28-03-2018
Foto van Michael Yap Michael Yap (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Michael Yap Michael Yap (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Paul Klaver Paul Klaver (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ron Bouquet Ron Bouquet (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Arthur van Iersel Arthur van Iersel (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Eric Stroop Eric Stroop (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Alex Raggers Alex Raggers (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Harm Emmen Harm Emmen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annelies Homma Annelies Homma (Burgerraadslid) vanaf 05-07-2018
Foto van Willem Reijnders Willem Reijnders (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Nieuwe Democraten

Fractie informatie

Logo van Nieuwe Democraten

Leden

Foto van Ton Schijvenaars Ton Schijvenaars (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Pieter Beesems Pieter Beesems (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jean-Pierre Hellemons Jean-Pierre Hellemons (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Theo de Wit Theo de Wit (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Karen Suijkerbuijk-Ader Karen Suijkerbuijk-Ader (Fractievoorzitter)
Foto van Gerda Testers Gerda Testers (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Burger Belangen Roosendaal

Fractie informatie

Logo van Burger Belangen Roosendaal
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Selda Bozkurt Selda Bozkurt (Fractievoorzitter) vanaf 31-10-2018
 

Jac Wezenbeek

Fractie informatie

Logo van Jac Wezenbeek
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Jac Wezenbeek Jac Wezenbeek (Fractievoorzitter) vanaf 23-11-2018
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2018
35

Leden

Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Robert Breedveld Robert Breedveld (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Alex Raggers Alex Raggers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Marcel van der Aa Marcel van der Aa (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Karim Ahlalouch Karim Ahlalouch (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van Mustafa Aygün Mustafa Aygün (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wendy Beens Wendy Beens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Pieter Beesems Pieter Beesems (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerard Boons Gerard Boons (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Selda Bozkurt Selda Bozkurt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Robert Breedveld Robert Breedveld (Raadslid)
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Naima El Azzouzi Naima El Azzouzi (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Harm Emmen Harm Emmen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Marlon Frijters Marlon Frijters (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Annette Gepkens Annette Gepkens (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Raadslid) vanaf 28-03-2018tot 28-03-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sebastiaan Hamans Sebastiaan Hamans (Raadslid)
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Raadslid) vanaf 31-03-2018
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Marion Heessels Marion Heessels (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van John Hertogh John Hertogh (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Mike van Heumen Mike van Heumen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Kees Hoendervangers Kees Hoendervangers (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Cees Janssen Cees Janssen (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Paul Klaver Paul Klaver (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Cees Lok Cees Lok (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Adriënne Maas Adriënne Maas (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bernd Missal Bernd Missal (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ad Mol Ad Mol (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Roger van Nassau Roger van Nassau (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Ronald Niehot Ronald Niehot (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sandra van den Nieuwenhof Sandra van den Nieuwenhof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Ada Oudhof Ada Oudhof (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Inge Raaijmakers Inge Raaijmakers (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Peter Raijmaekers Peter Raijmaekers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Nicole Roeken Nicole Roeken (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ton Schijvenaars Ton Schijvenaars (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Karen Suijkerbuijk-Ader Karen Suijkerbuijk-Ader (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Evelien van der Star Evelien van der Star (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard van Zalinge Gerard van Zalinge (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rogier Verhoeven Rogier Verhoeven (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Kees Verstraten Kees Verstraten (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Christian Villée Christian Villée (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jac Wezenbeek Jac Wezenbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jac Wezenbeek Jac Wezenbeek (Raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Michael Yap Michael Yap (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Michael Yap Michael Yap (Raadslid) tot 28-03-2018
 

Burgerraadslid

Orgaan informatie

Logo van Burgerraadslid

Leden

Foto van Ron Bouquet Ron Bouquet (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jacqueline van Ginkel Jacqueline van Ginkel (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Pieter de Graeff Pieter de Graeff (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jean-Pierre Hellemons Jean-Pierre Hellemons (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Arthur van Iersel Arthur van Iersel (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Nick Klaver Nick Klaver (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Krijn Kraak Krijn Kraak (Burgerraadslid)
Foto van Willem Reijnders Willem Reijnders (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Marco Schillemans Marco Schillemans (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Eric Stroop Eric Stroop (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerda Testers Gerda Testers (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sjaak van de Vrede Sjaak van de Vrede (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
Foto van Gerrit Vruwink Gerrit Vruwink (Burgerraadslid)
Foto van Theo de Wit Theo de Wit (Burgerraadslid) tot 28-03-2018
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Cees Lok Cees Lok (Wethouder) tot 28-03-2018
Foto van Cees Lok Cees Lok (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Corné van Poppel Corné van Poppel (Wethouder) tot 28-03-2018
Foto van Inge Raaijmakers Inge Raaijmakers (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Saskia Schenk Saskia Schenk (Wethouder) tot 28-03-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Wethouder) tot 28-03-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Wethouder) vanaf 17-05-2018tot 28-03-2018
Foto van Hans Verbraak Hans Verbraak (Wethouder) tot 28-03-2018
Foto van Jacques Niederer Jacques Niederer (Burgemeester)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Ron Dam Ron Dam (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Chantal Koop Chantal Koop (Raadsadviseur)
Foto van Ellen Roelfsema Ellen Roelfsema (Raadsadviseur)
Foto van Helma Maas Helma Maas (Medewerker ondersteuning)
Foto van Jeannette Wagemakers Jeannette Wagemakers (Secretarieel en communicatiemedewerker)
Foto van Lisette Maas Lisette Maas (Communicatieadviseur)