Bejar Taher

Naam: Bejar Taher

Fractievoorzitter, D66
Raadslid, Gemeenteraad
Fractievoorzitter Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Jurist bij C&B Juristen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, D66
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad

2022

  • 17 mei 2018 - 29 mrt. 2022 Burgerraadslid, D66
  • 17 mei 2018 - 29 mrt. 2022 Burgerraadslid, Burgerraadslid

2018

  • 17 nov. 2016 - 28 mrt. 2018 Burgerraadslid, D66
  • 16 nov. 2016 - 28 mrt. 2018 Burgerraadslid, Burgerraadslid
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens