Gemeenteraad

Roosendaalse lijst

Fractie informatie

Logo van Roosendaalse lijst
Huidig aantal zetels
8

Leden

Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Peter Raijmaekers Peter Raijmaekers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Pieter de Graeff Pieter de Graeff (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Marco Schillemans Marco Schillemans (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

VLP

Fractie informatie

Logo van VLP
Huidig aantal zetels
6

Leden

Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Evelien van der Star Evelien van der Star (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard van Zalinge Gerard van Zalinge (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Kees Verstraten Kees Verstraten (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jac Wezenbeek Jac Wezenbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Robert Breedveld Robert Breedveld (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Sebastiaan Hamans Sebastiaan Hamans (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Roger van Nassau Roger van Nassau (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Nicole Roeken Nicole Roeken (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jacqueline van Ginkel Jacqueline van Ginkel (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sjaak van de Vrede Sjaak van de Vrede (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Groenlinks

Fractie informatie

Logo van Groenlinks
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Christian Villée Christian Villée (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Naima El Azzouzi Naima El Azzouzi (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annette Gepkens Annette Gepkens (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Nick Klaver Nick Klaver (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Adriënne Maas Adriënne Maas (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Wendy Beens Wendy Beens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marion Heessels Marion Heessels (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Michael Yap Michael Yap (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Karim Ahlalouch Karim Ahlalouch (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van Ron Bouquet Ron Bouquet (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Eric Stroop Eric Stroop (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Alex Raggers Alex Raggers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Harm Emmen Harm Emmen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annelies Homma Annelies Homma (Burgerraadslid) vanaf 05-07-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Nieuwe Democraten

Fractie informatie

Logo van Nieuwe Democraten
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Selda Bozkurt Selda Bozkurt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Karen Suijkerbuijk-Ader Karen Suijkerbuijk-Ader (Fractievoorzitter)
Foto van Gerda Testers Gerda Testers (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
35

Leden

Foto van Jeroen van den Beemt Jeroen van den Beemt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Selda Bozkurt Selda Bozkurt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Robert Breedveld Robert Breedveld (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Arwen van Gestel Arwen van Gestel (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Adriënne Maas Adriënne Maas (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Alex Raggers Alex Raggers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Eric de Regt Eric de Regt (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Karen Suijkerbuijk-Ader Karen Suijkerbuijk-Ader (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Christian Villée Christian Villée (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Michael Yap Michael Yap (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Karim Ahlalouch Karim Ahlalouch (Raadslid) vanaf 28-03-2018
Foto van Wendy Beens Wendy Beens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Yvonne de Beer Yvonne de Beer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van René van Broekhoven René van Broekhoven (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wilbert Brouwers Wilbert Brouwers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sjef van Dorst Sjef van Dorst (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Anneke Eijck Anneke Eijck (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Naima El Azzouzi Naima El Azzouzi (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Harm Emmen Harm Emmen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Cor Gabriëls Cor Gabriëls (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annette Gepkens Annette Gepkens (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Charl Goossens Charl Goossens (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sebastiaan Hamans Sebastiaan Hamans (Raadslid)
Foto van Jos Heeren Jos Heeren (Raadslid) vanaf 31-03-2018
Foto van Marion Heessels Marion Heessels (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Roger van Nassau Roger van Nassau (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Peter Raijmaekers Peter Raijmaekers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Nicole Roeken Nicole Roeken (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Evelien van der Star Evelien van der Star (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard van Zalinge Gerard van Zalinge (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Martijn Verbeek Martijn Verbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sanneke Vermeulen Sanneke Vermeulen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Kees Verstraten Kees Verstraten (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Vrolijk Jos Vrolijk (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jac Wezenbeek Jac Wezenbeek (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

Burgerraadslid

Orgaan informatie

Logo van Burgerraadslid

Leden

Foto van Ron Bouquet Ron Bouquet (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jacqueline van Ginkel Jacqueline van Ginkel (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Pieter de Graeff Pieter de Graeff (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Annelies Homma Annelies Homma (Burgerraadslid) vanaf 05-07-2018
Foto van Nick Klaver Nick Klaver (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Marco Schillemans Marco Schillemans (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Eric Stroop Eric Stroop (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Bejar Taher Bejar Taher (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerda Testers Gerda Testers (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sjaak van de Vrede Sjaak van de Vrede (Burgerraadslid) vanaf 17-05-2018
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van René van Ginderen René van Ginderen (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Klaar Koenraad Klaar Koenraad (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Cees Lok Cees Lok (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Inge Raaijmakers Inge Raaijmakers (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Toine Theunis Toine Theunis (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Jacques Niederer Jacques Niederer (Burgemeester)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Ron Dam Ron Dam (Plaatsvervangend griffier)
Foto van Chantal Koop Chantal Koop (Raadsadviseur)
Foto van Ellen Roelfsema Ellen Roelfsema (Raadsadviseur)
Foto van Helma Maas Helma Maas (Medewerker ondersteuning)
Foto van Jeannette Wagemakers Jeannette Wagemakers (Secretarieel en communicatiemedewerker)
Foto van Lisette Maas Lisette Maas (Communicatieadviseur)